Makaleler » Hediye Hakkında » Aşk'la Yazılmış Sevgiliye Güzel Sözler, Etkileyici Sevgili Sözleri

Aşk'la Yazılmış Sevgiliye Güzel Sözler, Etkileyici Sevgili Sözleri

Hayatınızın anlamı olan sevgiliniz için kimi zaman kulağına fısıldayacağınız, kimi zaman mesaj ya da mektup yardımı ile göndereceğiniz kimi zaman da tercih ettiğiniz hediyelerin içine ekleyeceğiniz sevgiliye güzel sözler ona verdiğiniz değeri göstermeniz açısından son derece önemlidir. Sevgili olmak yaşama başka bir bakıştan bakmak, artık tek başına yaşamaktan sıyrılıp iki kişinin yaşamı algılayışını uygulamak anlamına gelmektedir. Sevgiliniz sizin için her geçen gün daha değerli hale gelir ve onun bu değerli halini anlatmak için güzel sözler sevgiliye daima söylenir. Çünkü o bütün sevincin, mutluluğun, yaşamda olmanın asıl anlamını hak etmektedir.

 

Dikkatinizi Çekebilir; Sevgiliye Sürpriz Hediyeler

 

Sevgiliye güzel sözler kısa ya da uzun olsun her durumda duygularınızı doğrudan ifade etmenizi, sizin için sevgilinizin yaşamda nasıl bir yere sahip olduğunu açıktan görmesini ve duygu dolu anlar ile sevginizin daha da büyümesine yardımcı olacaktır. Çoğu zaman duygular kolayca ifade edilmediği için bu özenle hazırlanmış sevgiliye en güzel sözler yardımı ile birlikte sevgilinize istediğiniz her an sevginizi gösterebilirsiniz. Dilerseniz sevgiliye güzel sözler uzun olanlarından seçerek duygularınızı daha da detaylı bir şekilde ifade edebilir ve böylece onun sizin için yaşamda ne anlama geldiğini kendisine gösterebilirsiniz. Sevgiliniz için tercih edeceğiniz sözler, onun gününün daha da iyi geçmesine neden olurken, ona yüklediğiniz anlam ve sınırsız sevgiyi de daha iyi fark etmesine yardımcı olacaktır.

 

 • Bir insan nasıl bu kadar tatlı olur aklım almıyor! Sen her zaman benim için en güzel ve tatlı olarak kalacaksın. Senin yüzünü, gözlerini, kaşlarını, kısacası hiçbir şeyini unutamamam benim güzeller güzeli sevgilim.

 

 • Sen benim için yeni doğan bir güneş gibisin. Seninle birlikte günüm aydınlanıyor ve seninle birlikte kendimi çok daha iyi hissediyorum. Sen iyi ki benim hayatımdasın ve iyi ki hep var olacaksın. Eğer bir gün gidecek olursan ben sensiz yaşayamam.

 

 • Sevgilim, rüzgardır bana söyleyen güzelliğini. Seni bekliyorum her rüzgar estiğinde, bana kokunu getirsin ve tüm bu karmaşalardan beni uzaklaştırsın diye. Sevgilim, rüzgardır bana söyleyen özlemini, seni bekliyor yüreğim.

 

 • Küçük, ince bir gül açıyor her güldüğünde yanaklarında. Uzanıp onu koparmak istiyorum, tüm dünyanın seslerinden uzakta olduğumda. Yine sarıyorum belini, kollarım uzanıyor güllerin içinden sana ve orada beliriyorsun tüm ihtişamınla.

 

 • Zaman geçip gidiyor sevgilim, ben senin yokluğunda her geçen saniyeyi hesaplıyorum ve her saniyeye büyüyor, büyüyor ve kocaman bir hayalet gibi üzerime çörekleniyor. Ben senden ayrı geçirdiğim her anın hesabını yaparken, sevgilim, sen de bu saatleri düşünüyor musun?

 

 • Seni görmek için bu kadar bekliyorum ve sana kavuştuğumda tüm dünyada çiçekler açıyor, ağaçlar yeşilleniyor ve kuşlar ötmeye başlıyor. Sevgilim, senin varlığındır her gün yataktan kalkmamı sağlayan, her yeni güne başlayıp tekrar yatağa girmeme neden olan. Tüm gördüklerim içinde sadece sensin tek görmek istediğim.

 

 • Senin kokundur bana en güzel koku, senin ellerindir bana en güzel armağan, senin varlığındır bana en güzel yaşam.

 

 • Sevgilim, sana içimden geçenleri nasıl anlatacağımı bilemiyorum çünkü o kadar güzelsin ki, bu güzellik sözcükler ile sınırlandırılmamalı.

 

 • Teşekkür ederim sana canım sevgilim, bu kadar güzel, bu kadar anlayışlı ve bu kadar benim olduğun için. Teşekkür ederim sana, tüm varlığın için.

 

 • Hep dokunmak istediğim sadece sensin, seviyorum senin gülüşünü ve en kötü günlerimde bile bana büyük bir destek olan yaşamı sevinçlere boğan gülüşünü hiç yanımdan eksik etmek istemiyorum.
 • Aşkı ben seninle birlikte öğrendim canım sevgilim. Sen öğrettin bana sevgiyi, paylaşmayı, fedakar olabilmeyi. Ben seninle birlikte varım ancak ve sen olmadığında ne yapacağımı asla bilmiyorum. Hiçbir zaman ellerin ellerimden ayrılmasın.
 • Sana bakarak yaşıyorum hayatı çünkü tüm hayatın kaynağı senin yüzünde toplanmış halde. Senin kokunu soluyarak yaşıyorum hayatı çünkü tüm kokular senin nefesinde toplanmış halde. Senin gözlerinde kaybolarak yaşıyorum hayatı, çünkü tüm hayatın anlamı senin gözlerinde toplanmış halde.
 • Ne yapayım sevgilim, sensiz bir anım geçsin istemiyorum. Ne yapayım seni bu kadar çok sevdiğim için?
 • Her sabah daha çok hoşuma gidiyorsun, her öğlen daha çok aşık oluyorum sana, her ikindi benim gördüğüm en güzel şey oluyorsun, her akşam en güzel kokulara bürünüyorsun. Ben seni günde her dilimde ayrı ayrı seviyor ve her defasında âşık oluyorum sana.
 • Yükseliyor rüzgar ve kokun geliyor uzaklardan yanıma. Şimdi birlikte olduğumuzda tüm dünya bambaşka bir anlam kazanıyor. Dalgalar yükseliyor denizlerden ve gelip bizim sıcak yuvamıza eşsiz bir armağan bırakıyorlar.
 • Elmanın iki yarısı gibiyiz, birbirimizden asla ayrılamayız. Sen benim için mutluluğun tek kaynağısın ve mutluluk her zaman seninle birlikte gelir.

 

 • Yıldızlara baktığımda her gece, senin gözlerin geliyor gözümün önüne ve yıldızları dahi kıskandıracak gözlerinin güzelliği ile bir kez daha sana tutuluyorum. Sen benim canım sevdiğim, iyi ki yaşamımda varsın, iyi ki benimle birliktesin.

 

 • Sevgim her zaman umut olsun sana. Sevgimi yanında taşıdığın zamanla yaşamında da umut olacak ve güzel günler göreceksin canım sevgilim.

 

 • Gözlerinde başlar hayat ve yapraklar düşer gönlündeki suların derinliklerine. Ben seni sevdiğimde ancak anlarım bütün yaşamın tadını, güzelliğini ve hoşluğunu.

 

 • Senin için her şeyi yapabilirim, senin için dağları delmek ya da denizleri aşmak bana çok kolay gelir. Ama bunları yapmak bile sevgimi ifade etmeye yetmez.

 

 • Hatırlarım seni, akşam olunca, karanlık çökünce. Hatırlarım seni ayın yüzüne güzelliğin vurunca. Sevgilim, sen benim için baktığım her yerdesin.

 

 • Gördüm pencereden güzelliğini, yayılıyordu bütün sokağa, mahalleye ve şehre. Sen aydınlatıyorsun her zaman geceyi.

 

 • Göğsündür benim için uyuduğum en rahat yatak, kalbindir benim için kendimi her zaman bulabildiğim yer. Gözlerindir benim için kaybolup gittiğim engin denizlere.

 

 • Ne zamandır ki seviyorum seni canım sevgilim, işte o zamandan beri güneş vuruyor yüzüme. Ne zamandır ki bakıyorum gözlerine, işte o zamandan beri bakamıyorum bir başkasına.

 

 • Bu soğuk yerlerde senin sevgin ile ısınabiliyorum sadece. Senin sevgin başa ışık oluyor, senin varlığın yolumu aydınlatıyor. Sevgilim ben senden ayrı asla yapamam bu yüzden iyi ki hayatımdasın.

 

 • Ne zaman bir gül görsem gülüşün geliyor aklıma ancak güller dünyada çokken, senin gülüşün sadece bir tane olduğu için mutlu oluyorum.

 

 • Sevdim seni ve sevdin beni. Bundan daha başka söylenecek güzel bir söz olabilir mi?

 

 • Sana nasıl anlatsam, ne yapsam, nasıl söylesem içimden geçenleri? Bir şey bu kadar mı zor anlatılabilir? Ama sana söyleyeceklerimi, ellerini ellerime aldığımda anlayabilirsin ancak.

 

 • Sevgilim, seninle birlikte bir kuş misali bakıyoruz etrafa. İnsanlar gelip geçiyor yanımızdan ve biz her zaman bir arada olup tüm bu dünyanın telaşından uzak durabiliyoruz.

 

 • Sen benim hayatımın kaynağı, neşesi, mutluluğu olan insan. Bu kadar güzelken sen, ben bu güzellikten nasıl yüz çevirebilirim?

 

Sevgiliye söylenecek güzel sözler seçiminde zorlanıyorsanız onun yaşamınız için ne anlam ifade ettiğini gözünüzün önüne getirerek, sizin için yaşamdaki en büyük mutluluk ve sevinç kaynağı olduğunu hatırlayabilirsiniz. Sevgili olmak sayısız kere mutluluk yaşamak ve her anı da özel geçirmek anlamına gelir. Bu yüzden kadın ya da erkek sevgiliye güzel sözler her zaman geçerliliklerini korurlar, çünkü yaşamınızın anlamına, kaynağına doğrudan bu sözler ile hitap edebilirsiniz. Aynı zamanda yeni sevgili olanlar için de güzel sözler, duygularını çok daha iyi ve heyecanlı bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olacaktır.

 

Sevgiliye güzel sözler 2020 yılı ya da başka yıllarda her zaman geçerliliğini koruyacak, sevginiz sürdüğü müddetçe özel anlamlarını koruyacak sözleri içermektedir. Bu sözleri her zaman kullanabileceğiniz gibi sevgilinizin doğum gününde, yıldönümünde, sevgililer günü gibi özel günlerde de sevginizin ifadesi olarak tercih edebilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler resimli olarak da çeşitli cihazlardan gönderim yaparak sevgilinizin hiç beklemediği bir anda gününün güzel geçmesine neden olabilirsiniz. Ya da daha etkileyici olmak için sevgiliye kısa güzel sözler tercih edebilir, bu kısa sözleri kendiniz bir karta ya da not kağıdına yazarak onun işyerine, odasına ya da aracına bırakarak yine şaşırtıcı sürprizler yapabilirsiniz. Her durumda sevgiliye güzel anlamlı sözler ifade etmek onun ile aranızda olan ilişkinin güzel bir ifadesi olacağı için sevgiliye güzel kısa sözler ya da uzun olsun sizin ne kadar büyük bir aşk beslediğinizin ifadesi olacaktır. Sevgiliye güzel aşk sözleri sayesinde mutluluğunuz da bu sözler gibi etkileyici ve anlamlı bir hale gelecektir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4